سوالات متداول خریداران

من یک مغازه دارم آیا می تونم از این سایت خرید کنم؟
هدف سایت فرزونی خدمت رسانی به خرده فروشان است. بدین صورت که بتوانید اجناس مورد نیاز فروشگاه شان را سفارش داده وخریداری نمایند. از طرفی فرزونی یک مارکت پلیس است و بنابراین بستگی دارد چه تامین کنندگانی در سایت حضور داشته باشند آنها چه محصولاتی عرضه می کنند و یا در چه سطحی می توانند محصولات خود را عرضه کنند برای عمده فروشان یا خرده فروشان و یا حتی مصرف کنندگان.
قیمت محصولات چگونه است؟ آیا نسبت به رقبای تان مناسب تر است؟
فرزونی نقشی در قیمت گذاری محصولات ندارد. ولی تامین کنندگانی که در اینجا حضور پیدا می کنند بطور هوشمندانه قیمت هایشان مناسبتر از رقبا است زیرا آنها هزینه های بازاریابی و تبلیغات و فروش خیلی ناچیزی نسبت به رقبا پرداخت کرده اند.
اگر کالایی مورد نظرمان نبود می توانیم مرجوع نمائیم؟
پیش فرض برای همه محصولات سایت این است که در صورتی که کالا تحویل خریدار گردد و او از کیفیت یا قیمت آن به هر دلیلی راضی نباشد و کالا آسیب ندیده باشد خریدار بتواند آن را مرجوع نموده و مبلغ خود را پس بگیرد. اما این موضوع استثنائاتی دارد: مثلا
- فروشنده در قسمت توضیحات و یا قوانین فروش خود،موضوع عدم پذیرش مرجوعی را اعلام کرده باشد
- کالا دارای تاریخ مصرف کوتاه باشد مانند محصولات سردخانه ای.
- به بسته بندی کالا آسیب رسیده باشد بگونه ای که فروشنده را در صورت پذیرش محصول، دچار زیان کند.
آیا برای خرید محصولات از فرزونی باید مبلغی بعنوان کارمزد پرداخت کنیم؟
خیر، کلیه خدمات سایت برای خریداران رایگان است.
برای خرید از سایت چه مراحلی را باید طی کنیم؟
ابتدا ثبت نام کنید
محصولات خود را انتخاب و به سبد خریدتان اضافه کنید
دکمه استعلام قیمت و ثبت سفارش را کلیک کنید تا سفارش شما به فروشنده یا فروشندگان ارسال شود
سپس منتظر ارسال پیش فاکتور از سوی فروشندگان بمانید.آنها در کمترین زمان ممکن پیش فاکتوری برای شما ارسال می کنند.
اگر قیمتها و شرایط ارائه شده توسط فروشنده مورد قبول شما واقع شد می توانید نسبت به پرداخت مبلغ اقدام نمائید.
در صورت پرداخت مبلغ، فروشنده موظف به تحویل کالا به شما می شود و طبق همان چیزی که در توضیحات محصول ادعا کرده نسبت به تحویل سفارش اقدام می کند.
توجه مهم: در صورتی که سفارش تحویل شما شد و مورد تائید شما واقع گردید، فرزونی نسبت به تسویه حساب با فروشنده اقدام می کند.
آیا خریداران سایت هم می توانند فروشندگی کنند؟
بله . فرایند فروشندگی و خرید از سایت دو فرایند جدا هستند و ارتباطی با هم ندارند. شما اگر بخواهید فروشنده باشید ابتدا این سوال را از خود بپرسید که آیا می توانید اجناس خود را بصورت عمده و زیر قیمت مصرف کننده به خریداران ارائه دهید یا نه؟ اگر پاسختان مثبت است پس مشکلی نیست و شما هم اکنون می توانید نسبت به ایجاد فروشگاه اقدام نمائید.
ما برای منزل خودمان می خواهیم ارزانتر خرید کنیم آیا امکانش هست از شما خرید کنیم؟
اگر کمی هوشمندانه عمل کنید به تان قول می دهیم که کلی در هزینه های زندگی تان صرفه جویی خواهید کرد. می دانید که اینجا عموما انواع اجناس بصورت عمده و به قیمت عمده عرضه می شوند. این موضوع بدین معناست که باید حداقلی را برای خرید در نظر گرفت. فرض کنید شما قصد خرید تن ماهی داشته باشید. هر باکس تن ماهی 24 تایی است. پیشنهاد ما به شما این است که سفارشات خرد خود و نزدیکانتان را تجمیع کنید و در قالب یک سفارش عمده در فرزونی اقدام کنید. بسیاری از محصولات را می توانید با این روش تهیه نمائید. این کار برای شما بسیار صرفه جویی ایجاد می کند.
من کارم بازاریابی است. آیا می توانم اجناسی را از سایت شما تهیه کنم و سپس در منطقه خودم پخش کنم؟
بله البته .. تعدادی از تولیدکنندگان و بنکداران معتبر کشور در سایت فرزونی محصولات خود را با قیمت های فوق العاده مناسب عرضه می کنند. شما می توانید با آنها مذاکره و یا از آنها خریدکنید.
برو بالا