سوالات متداول فروشندگان

برای ایجاد فروشگاه باید هزینه ای پرداخت کنیم؟
خیر شما می توانید یک یا چند فروشگاه کاملا رایگان در مارکت پلیس فرزونی برای خودتان ایجاد کنید
مارکت پلیس چه جایی است؟
جا ایست که فروشندگان محصولات خودشان را در آن قرار داده و خریداران مستقیما از آنها خرید می کنند. مارکت پلیس می تواند جایی برای خرده فروشی باشد مانند سایت آمازون، و یا جایی برای خرید و فروش عمده باشد مانند سایت های علی بابا و فرزونی
مشتریان فرزونی چه کسانی هستند؟
بطور کلی مشتریان فرزونی بر اساس محصولاتی که در سایت قرار داده می شود، بازاریابی می شوند. اما تاکنون مشتریان این سایت فروشگاه ها، سوپرمارکتها و سازمان ها و بیمارستانها جهت تهیه مایحتاجشان بوده اند.
فرزونی دقیقا چه خدماتی به ما ارائه می دهد؟
- امکان ایجاد فروشگاه و درج بی نهایت محصول
- بازاریابی اینترنتی محصولات شما
- امکان دریافت سفارش از مشتریان
- امکان ارسال پیش فاکتور خرید
- امکان فروش اینترنتی از روی سایت(یعنی خریداران می توانند مبلغ کالا را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی فرزونی به حساب سایت واریز و سپس بعد از تحویل کالا مبلغ بدون کسر کارمزد به حساب شما واریز می شود)
آیا خریداران سایت فرزونی قابل اعتمادند؟
خریداران و سفارش دهندگان محصولات شما مانند روال عادی کسب و کار شما ممکن از درجات مختلفی از اعتبار برخوردار باشند. فرزونی بهیچ عنوان اعتبار خریداران و فروشندگان را تائید یا رد نمی کند. فرزونی صرفا امکان پرداخت امن را در صورتی که شما نیاز به معامله از طریق فرزونی داشته باشید، فراهم می کند و بر اساس روالی که دارد شرایط خرید و فروش امن را برای طرفین معامله فراهم می کند.
خودمان باید محصولات را وارد سایت کنیم یا فرزونی اینکار را انجام می دهد؟
اینجا یک مارکت پلیس است و شما بعنوان فروشنده، خودتان محصولات را بهمراه توضیحات و تصاویر لازم درج می کنید.
فرزونی در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟
فاز اول فعالیت فرزونی شامل دسته بندی های مواد غذایی ، شوینده و بهداشتی و لوازم مصرفی منزل می باشد و ان شالله به مرور دسته بندی های دیگری هم اضافه خواهیم کرد.
چرا ما باید به فرزونی اعتماد کنیم؟
هیچ بایدی در کار نیست. بخش عمده ای از خدمات فرزونی بهیچ عنوان ریسکی برای شما ندارد. شما فقط محصولات خود را در سایت درج می کنید و سپس با خریداران خود به روش هایی که تا کنون معامله می کردید، معامله می کنید. فقط در صورتی که تمایل به استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی سایت فرزونی را داشته باشید، این امکان برای شما وجود دارد.
در هر صورت امیدواریم خدمات خوبی ارائه دهیم
برو بالا