مزایای فروشنده شدن در فرزونی

برندسازی و بازاریابی و فروش با کمترین هزینه:
در هر سطحی که باشید محصولات شما تبلیغ و برند سازی می شوند آنهم بدون پرداخت هزینه. روزانه هزاران نفر از محصولات شما بازدید می کنند آنهم افرادی که برای شما مهم هستند و بازار هدف شما را تشکیل می دهند. نیاز نیست ویزیتور و موزع استخدام کنید. نیاز نیست الزاما دفتر و فروشگاه فیزیکی برای نمایش داشته باشید. بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید اعلام شرایط بهتر از بازار و تحویل سفارشات به مشتریان با بهترین وضعیت ممکن است.
فروشگاه دائمی محصولات شما:
در هر زمانی حتی زمانی که شما خوابید و یا در سفرید محصولات شما در حال بازاریابی و فروش هستند.
عدم محدودیت جغرافیایی:
در بازاریابی فیزیکی شما نمی توانید هم در جنوب کشور باشید و هم در غرب و .. اما در بازاریابی اینترنتی شما هم زمان در حال بازاریابی محصولات خود در همه جای ایران هستید. مشتریان شما بسیار گسترده خواهند شد.
عدم نیاز به فروشگاه یا انبار آنچنانی:
شما می توانید بعد از سفارش، محصولات را آماده و ارسال کنید. چه چیزی بهتر از این؟! هزینه های تان بمراتب کاهش می یابد
بهترین راه معرفی کالاهای جدید:
کافی است محصولات زیبا و بهمراه توضیحات مفصل و لازم در سایت قرار دهید. نتیجه شما را شگفت انگیز خواهد کرد.
بروزرسانی محصولات:
سایت فرزونی هر روز بلکه هر ساعت بروز می شود. محصولات متنوعی هر روز در سایت ثبت می شوند و این موضوع باعث می شود تا محصولات شما هم هر روز بیشتر دیده شوند و در نتیجه احتمال فروش افزایش یابد. بعبارت دیگر هر محصولی که در سایت درج می شود اثر مثبتی روی سایر محصولات می گذارد.
امکان فروشنده شدن با هر سرمایه ای:
مثلا با یک کارتن دستمال کاغذی هم می توانید کار را شروع کنید به شرط اینکه بصورت عمده و با قیمت عمده بفروشید. اکنون ببینید هزینه یک کارتن دستمال کاغذی چقدر می شود؟ البته مانند بسیاری از کارها هرچقدر محصولات بیشتر، متنوع تر ، بروزتر و قیمت مناسب تری داشته باشید فروش تان بیشتر خواهد بود
امکان دریافت نمایندگی فروش:
تاکنون بسیاری از افراد با فرزونی تماس گرفته اند و درخواست نمایندگی پخش و فروش محصولات مختلفی را کرده اند. بنابراین این درخواست ها در آینده هم وجود دارد.البته به سطح کار شما هم بستگی دارد اگر شما هم می خواهید فروشگاه خود را بسازید هم اکنون از اینجا اقدام کنید.
برو بالا