فروشگاه عمده فروشی اینترنتی خود را براحتی راه اندازی کنید و از فروش محصولات خود لذت ببرید

همه چیز تقریبا مانند شرایط فیزیکی کسب و کار شماست. شرایط و قوانین شما همان است فقط بوسیله اینترنت، امکان بیشتری برای معرفی خود دارید و مشتریان بیشتری می توانید داشته باشید. فروشگاهی کاملا رایگان با امکانات بسیار در حال حاضر و در آینده حتما از خدمات ارائه شده تعجب خواهید کرد و ما از این بابت بسیار خوشحالیم. تیم پشتیبانی ما تمام تلاش خود را می کند که از طریق وبسایت فرزونی محصولات شما فروخته شوند. امروز که دارای تجربه ای قابل توجه در این زمینه هستیم با اطمینان می گوئیم که روی فرزونی حساب کنید


فقط چند نکته کوتاه:
1- به اذعان همه کارشناسان بازاریابی اینترنتی، هیچ چیزی جای یکی سایت خوب را نمیگیرد حتی شبکه های اجتماعی
2- فرزونی نقشی در قیمت گذاری محصولات ندارد. ولی سعی کنید قیمتهای رقابتی یا کمتر از رقبا ارائه دهید و یا دلایل بالاتر بودن را توضیح دهید
3- اگر شما بعنوان فروشنده برای کسب و کار خود ارزش قائل نباشید از مشتریان چه انتظاری دارید؟! بنابراین در هنگام درج محصولات خود، آنها را بصورت کامل توضیح دهید و تصاویر زیبا استفاده نمائید. بطورکلی یکبار خوب وقت بگذارید.
-
4- حتما حداقل یکبارقوانین فروشندگی و راهنماها را مطالعه کنید تا بعدا دچار زحمت بیشتر نشوید. البته همکاران ما هم در خدمت شما هستند.
5- ریسکی از بابت خدمات سایت ندارید زیرا دست شما را مستقیم در دست خریداران قرار می دهیم و الباقی معاملات مانند شرایط عادی. البته خدمات ویژه ای هم داریم که فقط در صورت تمایل شما قابل استفاده است.
برو بالا